ERP SYSTÉM

EIS APSO je komplexní modulární informační systém kategorie Enterprise Resource Planning (ERP), který je vytvořen v jednotném prostředí bezpečné a spolehlivé databáze Progress RDBMS. Systém poskytuje efektivní podporu řízení všech klíčových firemních procesů, umožňuje propojit plánování a řízení, a to jak na operativní, tak i strategické úrovni.

4251

Uživatelů

141

Instalací

3

Typy klientů

Dostupná zobrazení

ApSo Desktop - ERP

Desktop

APSO Desktop je moderní událostně řízená aplikace vhodná jak pro lokální komunikační sítě LAN tak i vzdálené pracoviště WAN.

Super tenký Java klient je optimalizovaný pro provoz v libovolném prostředí. Automatické synchronizace verzí probíhají pomocí Java Web Start.

APSO Desktop je možné provozovat v prostředí MS Windows, LINUX,UNIX..

Android

S nástupem mobilních zařízení došlo ke změně trhu, kdy téměř každý uživatel má k dispozici chytré zařízení. Z tohoto důvodu vznikla mobilní verze APSO Mobile, která umožňuje provádět mnoho úkonů přímo v mobilní aplikaci.

Aplikace kombinuje offline i online režim důležitý pro ERP, kdy umožňuje synchronizaci a uložení dat předem a následný provoz bez internetového připojení. Zároveň při dostupném internetu komunikuje se zbytkem systému pomocí šifrovaného spojení, takže firmy se nemusí obávat o zabezpečení svých dat.

Mimo jiné lze využít nových vlastností, které s sebou mobilní zařízení přinesla, jako je fotoaparát pro připojení fotografií a skenování čárových kódů faktur, objednávek či majetku nebo bluetooth pro připojení mobilních čteček kódů.

APSO Mobile je určena pro chytrá zařízení s operačním systém Android.

ApSo Mobile
ApSo - znaková verze

Znaková

Znakovou verzi aplikace znají naši klienti již od samotného začátku. Tato verze, určená pro terminály, se vyznačuje jednoduchostí a rychlým ovládáním pomocí klávesnice. Uživatelé zvyklí na tuto verzi mohou pohodlně přejít na moderní Desktop, kde je zachována možnost ovládání pomocí klávesnice, ale zároveň zde mohou využít i myš pro pohodlné užívání systému.

EIS APSO obsahuje:

Ekonomika Řízení skladu Registr firem
Řízení lidských zdrojů Evidence a správa bytů Správa dokumentů
Personalistika Řízení činnosti Kancelářský servis
Majetek Zakázky Zatřiďování produktu dle ETIM
Prodej zboží Provoz vozidel
Nákup zboží Služební cesty