Správa IT

Poskytujeme komplexní služby v oblasti správy IT. S námi se už nemusíte zabývat tím, zda jsou Vaše PC a servery správně nastaveny. Vyřešíme za Vás veškeré IT potřeby a Vy se můžete plnět věnovat svému oboru podnikání. Máme s tím bohaté zkušenosti, jelikož na trhu působíme již od roku 1991. Postupem času jsme získali mnoho spokojených zákazníků a zkušeností pro bezproblémový provoz.

Stále sledujeme nové trendy a účastníme se pravidelných školení. Využíváme například moderní bezpečností řešení Panda antivirus, který počítače nejen chrání proti klasických hrozbám, ale monitoruje veškeré podezřelé aktivity a tím zamezí dalšímu šíření.

Dále jsme oficiálními partnery pro produkty společnosti GFI, které nabízejí kompletní zabezpečení, monitoring a patchování sítě. Naši zákazníci mohou využívat emailový server Kerio Connect i bezpečností řešení Kerio Control (včetně zabezpečeného vzdáleného přístupu do sítě).

V serverové oblasti se specializujeme na síťová zařízení a servery značky Dell, se kterými máme bohaté zkušenosti. Nicméně našim zákazníkům rádi pomůžeme s libovolným hardwarem, který aktuálně používají, a zajistíme jeho bezproblémový provoz. Správa IT není jen naší prací, ale i koníčkem.

Postaráme se o:

Servery Síťovou infrastrukturu – switche, routery, kabeláž
Zabezpečení – antiviry, IPS / IDS, antispam, zálohy Nastavení, správu a ochranu emailů
Stolní PC / notebooky Mobilní zařízení
Bezpečné sdílení souborů včetně řízení přístupů Konfigurace SW
Systémy Windows Linuxové distribuce – CentOS, Debian, Ubuntu a další
Tiskárny a serverové tiskové fronty Technickou podporu – včetně vzdáleného přístupu